Po dynamicznym rozwoju sprzedaży przez internet, chcielibyśmy uzupełnić swoją ofertę o sprzedaż detaliczną w sklepach. Dlatego zapraszamy do współpracy sklepy komputerowe, akcydensowe, art. biurowych oraz firmy usługowe.
Co zyskujesz?
Na naszej stronie będziesz w liście dystrybutorów
Wielu klientów nie lubi zakupów przez internet, chce kupić program z ręki do ręki w sklepie w okolicy, kupi więc u Ciebie
Jeżeli świadczysz usługi komputerowe, jest to możliwość zdobycia dodatkowych zleceń (instalacja, backupy, administracja, pomoc przy www)
Rozpoczęcznie współpracy
Rozpoczęcie współpracy jest bardzo proste i nie wymaga podpisywania żadnych umów, a można to zrobić na dwa sposoby:
Zamówić pakiet wystawowy (wszystkie trzy rodzaje oprogramowania PROFIT z 40% rabatem). Rabat ten obowiązuje także w dalszej współpracy (kolejne zamówienia mogą dotyczyć już pojedynczej sztuki oprogramowania). Po przysłaniu skanu lub faksu wpisu do ewidencji możesz otrzymać miesięczny termin płatności.
Zamówić program pojedynczy bez rabatu, przy trzecim zamówieniu cena programu zostanie tak ustalona, aby dla pierwszego i drugiego zamówienia rabat wyniósł 40%.
Przykładowo, jeżeli pierwsze zamówienie było na 100zł, drugie także na 100, to przy trzecim zamówieniu klient oprócz rabatu 40% otrzyma 70zł rabatu. Rabat ten (40%) obowiązuje także w dalszej współpracy (kolejne zamówienia mogą dotyczyć już pojedynczej sztuki oprogramowania)